Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Сертифікат нарколога у Рівному

У 2022 році Кабінет Міністрів України оновив перелік медичних психіатричних протипоказань для певних видів робіт, професій та служб. Тому необхідність надати довідку від нарколога може виникнути несподівано. Отримати сертифікат нарколога в Рівному без болісного очікування в чергах та нескінченного ходіння кабінетами можливо. Таку послугу надає клініка МАА. Сучасний підхід та обладнання дозволяє спеціалістам нашого центру значно прискорити процедуру наркологічного огляду. На проходження нарколога у Рівному вам знадобиться мінімум часу, а ми надамо максимум комфорту.

сертифікат нарколога рівне

Навіщо потрібен сертифікат нарколога (довідка)

Якщо ви плануєте отримати права, служити у ЗСУ, оформити ліцензію на зброю, влаштовуєтеся на нову роботу, яка передбачає роботу з медичними наркотичними речовинами, хочете всиновити дитину – у всіх цих випадках вам необхідно пройти наркологічний огляд. Він проводиться відповідно до програми, яка передбачає огляд нарколога, медичні аналізи та тестування у психолога.

Довідка нарколога для роботи – це обов’язковий документ для співробітників державних установ, медиків та працівників фармакологічних підприємств. У МАА ви можете оформити її протягом години, заощадивши свій час, у тому числі й робочий.

Якщо вам потрібен нарколог для медкомісії, звернувшись до МАА, ви можете отримати довідку в будь-який зручний для вас час. Наші співробітники готові надати інформацію про час роботи клініки та подробиці наркологічного огляду.

Для того, щоб нарколог та медкомісія оперативно видали сертифікат, вам необхідно мати з собою паспорт та військовий квиток. Далі – справа за професіоналами.

Потрібен нарколог та довідка від нього у Рівному? Телефонуйте у МАА прямо зараз.

Скільки коштує сертифікат нарколога у Рівному

Довідка у наркологічному державному диспансері видається безкоштовно. Але враховуючи, що потрібно запастися терпінням і витратити не одну годину на очікування в чергах, економія виглядає не так вже й привабливо.

Якщо ви хочете отримати довідку від нарколога швидко та без зайвих складнощів, звертайтесь до МАА. Ми цінуємо час наших клієнтів та видаємо сертифікат нарколога, ціна якого у Рівному найдемократичніша.

Опубліковано: 24-02-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

    Наші сертифікати

    ВСІ СЕРТИФІКАТИ

    Наші партнери

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити