Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Нарколог в Рівному

Позбутися наркотичної залежності народними засобами неможливо. І якщо вас у цьому переконують, вас дурять. Єдиний ефективний варіант лікування наркоманії – це звернутися до фахівців. І чим раніше ви це зробите, тим шанси на одужання будуть вищими, а тривалість лікування – меншими. Нарколог у м. Рівне веде прийом у клініці МАА, яка вже понад 10 років успішно бореться із наркоманією. Тисячі наших пацієнтів змогли подолати залежність та забули про наркотики назавжди.

Традиційно людей, які страждають на наркозалежність, цікавить виклик нарколога анонімно. Афішувати свою хворобу нікому не хочеться через засудження соціуму. Також пристрасть до наркотиків може зруйнувати кар’єру, сім’ю та негативно вплинути на інші сфери життя. Тому, звертаючись до МАА, ви можете бути впевнені у конфіденційності вашого візиту та лікування.

нарколог рівне

Консультація лікаря-нарколога

Якщо ви чи ваші близькі зважилися на лікування наркотичної залежності, анонімна консультація нарколога – перший крок довгого шляху до одужання. Тільки лікар може оцінити стан наркомана, виявити особливості розвитку залежності та призначити план лікування.

У випадках, коли наркозалежний перебуває у тяжкому стані та не може приїхати до клініки, пропонуємо скористатися такою послугою як виклик нарколога додому (Рівне). За допомогою спеціальних лікарських препаратів лікар зніме симптоми “ломки” та проконтролює всі життєво важливі показники. Абстинентний синдром (ломка) завдає наркоману найсильніших фізичних страждань. Організм працює буквально на межі своїх можливостей, що загрожує інсультом, гострою серцевою, печінковою недостатністю тощо. Тому при введенні препаратів відстежувати всі зміни у стані пацієнта та оперативно реагувати повинен медик. Зняття ломки без його присутності є небезпечним для життя наркомана.

Лікар-нарколог, консультація якого не означає обов’язкову госпіталізацію наркозалежного, пояснить усі нюанси лікування і лише після вашої згоди на лікування оформить направлення.

Вартість прийому наркологу - ціна в Рівному

2023 року в умовах воєнного часу в Україні онлайн-консультація нарколога – це найшвидший і дуже зручний спосіб отримати всю необхідну інформацію про лікування наркозалежності. Ви можете поставити всі хвилюючі питання лікаря, як під час візиту до клініки, але не виходячи з дому.

Також можлива безкоштовна консультація телефоном. Щоб отримати максимум інформації, питання краще підготувати заздалегідь. Тоді вам буде легше ухвалити рішення про лікування.

Якщо вас цікавить інформація про те, де приймає нарколог, ціна його послуг у Рівному, а також які методи використовуються для лікування наркоманії – на всі ці питання у МАА готові відповісти сьогодні.

Не витрачайте часу і звертайтеся за допомогою. Позбутися наркозалежності реально!

Поширені запитання

Що входить до компетенції нарколога?

Нарколог займається діагностикою, лікуванням та профілактикою залежностей від наркотиків, а також допомагає у одужанні та відновленні соціальної інтеграції пацієнтів.

Опубліковано: 30-01-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

    Наші сертифікати

    ВСІ СЕРТИФІКАТИ

    Наші партнери

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити