Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Відгуки

Ольга

41 рік, мати залежної, вчителька

Я дуже вдячна МАА за те, що повернули мені мою донечку. Вона була така юна, коли її хлопець підсадив її на цю отруту; вона зовсім не розуміла, що робить, але, на жаль, вже не могла зупинитися. Я дізналася про таку можливість як реабілітація та довго боялася звернутися через брак грошей; самі розумієте, скільки заробляє вчителька… Та якось на батьківські збори прийшли молоді хлопці та розповіли про можливість безкоштовного лікування. Я одразу ж звернулася і мою Тетянку погодилися прийняти на лікування. Після проходження повного курсу лікування моя донечка змогла знову повернутися до навчання в медичному університеті, який через 3 роки закінчила з червоним дипломом. Вона вже 5 років живе здоровим тверезим життям, забувши і про наркотики, і про колишнього хлопця раз і назавжди. Я вірю, що моя донечка ніколи не повернеться до того страхіття, яким було сповнене наше з нею життя. Навіть не знаю, як висловити усю ту вдячність, яку я відчуваю до рятувальників моєї Тетяночки.

Олена

37 років, алкозалежна, юрист

Я почала пити, коли чоловік мене покинув та пішов до молодшої жінки. Всередині мене жила така сильна образа та ненависть, що я просто мусила (як я тоді вважала) знеболювати чимось ці почуття. Через 3 роки пияцтва я взагалі перестала бути схожою на жінку. Якось зустрілась випадково з колишнім і він з такою огидою обійшов мене сторонки, що всередині мене щось померло. Я попрохала допомоги у подруги і вона привела мене до центру МАА. Мені було важко змінюватися та працювати над собою впродовж усього періоду реабілітаціі та ресоціалізації, та зараз я неймовірно горджуся собою та тим, ким я стала завдяки програмі. Зараз я красива, спортивна молода жінка з великими перспективами в кар’єрі (до речі, через ситуацію з чоловіком я вирішила захищати у суді права жінок, яких покинули їхні чоловіки), а головне – те, що вже п’ять років я не маю ніяких згубних звичок. хоча поки що я ще не знайшла свого принца, та я вже має купу прихильників, та я впевнена, що дуже скоро я зустріну любов всього мого життя!

Макс

25 років, наркозалежний, персональний тренер

Я з 13-ти років вживав наркотики: спочатку курив травку, а потім перейшов до важких ін’єкційних наркотиків. Більш за все я любив метадон. Батько залишив нас з матір’ю, коли я був ще зовсім малим. З того часу я ріс на вулицях. Я хотів завжди стати бодібілдером, та про спорт я міг тільки мріяти. Я був впевнений, що моє життя безнадійне і виходу не існує. До центру асоціації мене привезли з передозом. Я був однією ногою на тому світі. На центрі мені не тільки допомогли одужати фізично, а й навчили заново жити; жити, як усі інші нормальні люди. Я почав відчувати емоції, почуття, інтерес до навколишніх подій та людей. Зараз я втілив свою мрію в життя та займаюся бодібілдингом, а також треную інших, що приносить мені гідний заробіток, перший законний заробіток в моєму житті.

Олексій

64 роки, алкоголік, пенсіонер

Я вдячний фахівцям асоціації за те, що допомогли мені подолати алкоголізм. Коли померла жінка я все більше і більше прикладався до чарки і врешті-решт спився. Дочка привезла мені до цього центру, де мені надали не тільки якісну медичну допомогу, а й навчили бачити життя під зовсім іншим ракурсом. Я зрозумів, що моя Оксанка хотіла, щоб я жив здоровим та щасливим життям, а не пиячив з іншими дідами на лавці. Тепер я роблю зранку зарядку та пишу роман про нашу з жінкою історію кохання.

Наталка

32 роки, дівчина залежного, продавець

Я вдячна фахівцям МАА за те, що повернули мені мою кохану людину, яку я вже навіть не сподівалася повернути. Наркотики руйнували усе наше життя, відділяли нас один від одного та повільно вбивали в Володимирі усе людське. Після курсу лікування його ніби-то підмінили: він знову дарує мені квіти, запрошує на побачення та наразі ми плануємо весілля та дитину. Також, навіть передати не можливо, наскільки рада його матір, адже алкоголь забрав в неї чоловіка, і вона не пережила б, якщо наркотик забрав в неї ще й сина. Володимир вже 2 роки тверезий; він відвідує групи самопомочі, спілкується з іншими одужуючими та допомагає тим, хто потребує його поради.

Ганна Ф.

Мати залежного

Тут допомогли моєму синові. Він пив протягом останніх 12 років. Що ми тільки не робили! лікарні, кодування, підшивки! Але тільки тут, після курсу реабілітації у нього вийшло зупиниться.

Антоніна

Мати залежного, 47 років

ЧП: – Мій син вживав наркотики протягом 15-ти років. Ми перепробували усе на світі: більше 10-ти разів його клали на стаціонар до наркологій; підшивалися та навіть до бабок волили його. Тримався максимум місяць і знову починав вживати. На реабілітацію віддала перший раз, (раніше жаліла його). Легко не було ні йому, ні мені, та тепер він зовсім не схожий на того безвідповідального та бездушного хлопця, якого я ростила багато років. Мій Андрій тверезий вже 7 років, він працює менеджером у престижній компанії та зустрічається з чудовою дівчиною. Я дуже вдячна фахівцям МАА за те, що вони повернули життя не тільки моєму Андрію, а й мені!

Андрій А.

Залежний

15 років я вживав алкоголь і наркотики, більше 22 разів намагався лікується в самих різних установах, але тільки в МАА до мене знайшли правильний підхід. На сьогодні я не вживаю більш 3-х років за що і вдячний.

Залиште відгук про наш центр

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити