Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Кодування від наркотиків у Рівному

Позбутися наркотичної залежності за пару тижнів неможливо, оскільки лікування це тривалий процес. Але зменшити тягу до наркотиків можна за допомогою кодування. Воно може проводитися фізіотерапевтичним, фармакологічним та психотерапевтичним методом. Який із них обрати, повинен визначати лише лікар-нарколог. Кодування від наркотиків у Рівному здійснюється у клініці МАА. Проводити його в домашніх умовах вкрай небезпечно для життя. Перед кодуванням обов’язково проводиться детоксикація організму, необхідні аналізи, після – реабілітаційні процедури.

Потрібно враховувати, що кодування від наркотиків є одним із методів комплексного лікування наркотичної залежності, якому передує серйозна підготовка. Тому, всупереч популярній думці, лише «підшивки» буде недостатньо.

Кодування від наркотиків рівне

Методи кодування від наркоманії

Як уже говорилося вище, методи кодування від наркотиків поділяються на групи залежно від інструменту, який використовують лікарі.

Фармакологічний метод передбачає введення до організму спеціальних препаратів, які блокують наркотичні речовини. Вони у свою чергу вводяться ін’єкційно, імплантуються під шкіру чи приймаються орально.

Фізіотерапевтичний метод базується на голкорефлексотерапії, лазерному кодуванні.

Психотерапевтичний метод ґрунтується на різних видах гіпнотичного впливу. Великою популярністю користується метод Довженка. Але вибір методу і загалом доцільність застосування гіпнозу визначає нарколог.

Більше про способи і про те, як відбувається кодування від наркоманії, відгуки наших пацієнтів, можна прочитати тут.

Якщо ви хочете ефективно закодувати наркомана у Рівному без ризику для його здоров’я, двері МАА відчинені для вас у будь-який час.

Підшивка від наркотиків

Людська природа така, що всі ми хочемо отримати очікуваний результат якнайшвидше. Тому багато хто помилково думає, що кодування від наркотиків, це швидкий спосіб позбутися залежності. Що ж насправді є підшивкою від наркотиків (Рівне)? Говорячи простою мовою, це підшкірна імплантація препарату, який при реакції з наркотичною речовиною викликає у людини не почуття ейфорії, а навпаки. Таким чином, огида до наркотиків формується на фізіологічному рівні.

Для наркоблокади медики зазвичай використовують препарати на основі Налоксону та Налтрексону. Дані речовини впливають на опіатні рецептори та блокують вплив наркотику на організм. Вони витісняють наркотичні компоненти із зони чутливості рецепторів. Наркозалежний не відчуває задоволення і не бачить сенсу вживати наркотик.

Вартість кодування від наркотиків

Щоб визначити вартість кодування від наркотиків, потрібно враховувати не лише саму процедуру, а й підготовку до неї, використовувані препарати тощо. У кожному конкретному випадку лікарі оцінюють стан пацієнта, тривалість хвороби та інші фактори.

Проводити кодування від наркозалежності можна лише після повного очищення організму від наркотичних речовин. Тому період детоксикації у всіх різний. Іноді достатньо УШОД (ультрашвидка детоксикація), яка займає близько 8 годин, а в деяких випадках виведення наркотиків триває 2 тижні.

Тому вивчаючи тему “Кодування від наркотиків ціни у Рівному”, краще не гаяти часу і відразу звернутися до МАА. Досвідчені фахівці дадуть відповіді на всі питання і допоможуть зорієнтуватися в ціновій політиці. Враховуючи наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну, ми подбали про те, щоб наші послуги були доступні всім, хто потребує допомоги.

Опубліковано: 24-02-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

    Наші сертифікати

    ВСІ СЕРТИФІКАТИ

    Наші партнери

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити