Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Примусове лікування наркоманії у Рівному

Бачити, як близька людина руйнує своє життя, вживаючи наркотики дуже важко. Але переконати наркомана лікуватися – завдання дуже складне, а іноді взагалі нездійсненне. Що ж робити у такій ситуації? Примусове лікування наркоманів можливе. Але в такому разі зберігається висока ймовірність того, що після клініки залежна людина знову повернеться до наркотиків. І так зване лікування, що обмежується лише “прокапуванням”, УШОД, кодуванням та ін, може тривати роками.

Тому якщо хворий не погоджується на лікування, не треба гаяти час і чекати, коли він усвідомить проблему самостійно. Якщо діалог не виходить, а таке часто буває, адже наркоман може агресивно поводитися навіть, коли з ним не проводять жодних розмов, можна проконсультуватися з психологом. Люди, які не один рік працюють із наркоманами, знають як правильно вести з ними розмову, як підвести до того, щоб залежний зробив потрібні висновки, як не піддаватися на його маніпуляції тощо. Звичайно, можна помістити наркозалежного до клініки без його згоди. У такому разі процес лікування триватиме набагато довше, ніж за усвідомленого підходу до реабілітації. Ось чому важливо допомогти наркоману усвідомити необхідність лікування, повірити, що вихід є шанс повернутися до нормального життя теж.

Найчастіше примусове лікування наркоманії (Рівне) – це вимушена міра, коли є загроза життю людини. Тоді наркологи насамперед проводять детоксикацію організму. І після того, як нормалізується фізичний стан пацієнта, з ним можна розмовляти про необхідність лікування.

Примусове лікування наркоманії Рівне

Мотиваційне лікування наркозалежних

Психологічна реабілітація вимагає від наркомана величезних зусиль, він має максимально глибоко поринути в роботу над собою. Без розуміння, для чого це потрібно, подолати всі етапи лікування дуже складно. Тому у хворого має бути мета, яка його мотивуватиме. На шляху до одужання дуже важливо отримувати позитивні емоції, які допоможуть позбавитися залежності від наркотиків. Що саме це буде, залежить характер, здібності людини. Хтось серйозно займається спортом, хтось – творчістю. Головне – знайти те, чим хворий може справді захопитися.

Команда наркологів, психологів та психотерапевтів МАА проводитиме примусове лікування наркозалежних у Рівному в сучасному медичному центрі. Тому потрапляючи сюди на лікування навіть без згоди, пацієнти згодом та за допомогою професіоналів змінюють свої погляди. Комфортна обстановка – це одна з важливих умов для успішного лікування наркоманії. Хворий ні в якому разі не повинен відчуватись як у в’язниці.

Лікування наркоманії без згоди (Рівне) має свої особливості. Початкове завдання медиків – нормалізувати фізичний стан наркомана, усунувши загрозу для його життя. Після цього можна переходити на роботу над формуванням мотивації до одужання. А вже після цього – працювати над зменшенням залежності. Тобто лікування без згоди триваліше, ніж при усвідомленні проблеми пацієнтом.

Примусове лікування наркозалежності також є і більш трудомістким процесом, але володіючи великим досвідом у цій сфері фахівці МАА, досягають успішних результатів і в таких випадках. Незважаючи на складну ситуацію, яка зберігається в Україні після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, наші клініки відкриті для всіх, хто потребує допомоги.

Опубліковано: 07-03-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

    Наші сертифікати

    ВСІ СЕРТИФІКАТИ

    Наші партнери

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити