Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Про нас

ПРО АСОЦІАЦІЮ

МАА – це громадська спілка, яка здійснює профілактику проявів залежності на всіх трьох рівнях. МАА включає в себе міжнародну громадську організацію «Центр Здорової Молоді», науково-дослідницький Європейський Інститут Залежності «Адомед», відділ, який займається популяристично-просвітницькою діяльністю серед населення та зокрема – серед молоді, заклади психосоціальної реабілітації у понад 16-ти регіонах України, а також в Грузії та Молдові.

12
років досвіду
54
центрів лікування
16
регіонів України
7500
здорових людей

Унікальність «МАА» полягає у наданні не тільки послуг з реабілітації залежних людей, а й послуг їхньої подальшої ресоціалізації та соціальної адаптації, які необхідні їм для повернення в соціум. До робочої команди Асоціації входять тільки кращі фахівці з залежності, дипломовані наркологи, психотерапевти, психологи та адиктологи з багаторічним досвідом роботи в галузі залежності, арт-терапевти, фельдшери, тренера та соціальні працівники. Усі співробітники МАА постійно проходять різноманітні тренінги та курси для підвищення своєї кваліфікації та обізнаності щодо новинок, змін та тенденцій в галузі залежності та її терапії.


В межах своєї соціальної діяльності Асоціація на постійній основі проводить відкриті безкоштовні групи та семінари для людей, страждаючих від хвороби залежності, а також для їхніх родичів та близьких; просвітницькі акції; інформаційні заходи; спортивні та розважальні турніри та змагання, спрямовані на пропаганду тверезого та здорового способу життя.

МАА займається волонтерською та благодійною діяльністю, допомагає людям похилого віку та дітям з особливими потребами; цілодобово забезпечує безкоштовну консультацію залежних людей та їхніх родичів по гарячій лінії. «МАА» вже давно здобула репутацію соціально активної та відповідальної організації серед усіх місцевих та всеукраїнських урядових організацій, органів місцевого самоврядування, громадських спілок та суспільних діячів.

Переваги лікування у нас

advantages
Комплексний підхід
Окрім курсу психосоціальної реабілітації, також пропонуємо одужуючим проходження курсу соціальної адаптації (ресоціалізації)
advantages
Доступність
Ми прагнемо допомогти якомога більшій кількості залежних людей, ми доступні географічно, філіал є в кожному обласному центрі
advantages
Досвід
12-ти річний досвід допомоги залежним людям; понад 7,5 тисяч осіб пройшли у нас повний курс реабілітації та ресоціалізації
advantages
Професіоналізм
Кращі фахівці в галузі наркології, психології залежності, психотерапії, соціальної допомоги залежним людям, сімейної психології
advantages
Велика команда
Ми - набагато більше, ніж просто організація; ми - це велика міжнародна родина, яка постійно розвивається
advantages
У нас «правильні» друзі
Тісно співпрацюємо з органами державної влади. Нас підтримує Президент України

Наші сертифікати

ВСІ СЕРТИФІКАТИ

Наші партнери

Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити