Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Детоксикація від наркотиків у Рівному

До 2023 року кількість наркоманів у світі вже наблизилася до позначки 300 мільйонів людей. Це говорить про те, що проблема наркоманії не здає своїх позицій і може торкнутися кожного. Лікування наркотичної залежності – це тривалий процес, що складається з декількох етапів. Очищення від наркотиків є першим та обов’язковим.

У стані “ломки” наркоман у буквальному значенні намагається вижити, а детоксикація дозволяє прискорити та полегшити вихід із абстинентного синдрому. Перш ніж розпочати лікування, лікарі відновлюють фізичний стан залежного. Починати психоемоційну терапію без детоксикації організму безглуздо, тому що під час лікування наркоман повинен тверезо мислити і повністю поринути у роботу над собою.

Детоксикація від наркотиків у Рівному проводиться у клініці МАА. За допомогою лікарських препаратів досвідчені наркологи очищають кров, органи наркомана від продуктів розпаду наркотичних речовин. Терміни детоксикації залежать від стану пацієнта, виду наркотичних речовин, що приймаються ним, від того, наскільки часто і як довго залежний їх вживає. Загалом цей етап займає 5-12 днів.

Детоксикація від наркотиків вдома також можлива. Але в такому разі присутність медика є обов’язковою умовою. Нарколог повинен не тільки ввести препарати, але й контролювати стан пацієнта, стежити за змінами та у разі потреби вживати заходів. Під впливом лікарських засобів стан наркомана може погіршитися. Тому вибираючи метод детоксикації, нарколог має зібрати повний анамнез (вид наркотику, наявність хронічних захворювань тощо.).

Не варто розраховувати на те, що після крапельниці наркоман зможе самостійно відмовитися від наркотиків. Детоксикація наркомана або, як кажуть у народі, “прокопування” – це не лікування, це міра, яка йому передує.

Детоксикація від наркотиків рівне

Методи детоксикації від наркотиків

Після первинного огляду та діагностики наркомана лікар-нарколог обирає найбільш оптимальний та ефективний спосіб детоксикації.

Класичний метод займає до 12 днів та передбачає призначення снодійних, вітамінних комплексів, знеболювальних, ноотропних препаратів, гепатопротекторів, кардіопротекторів та ін. Такий спосіб очищення організму ефективний для виведення медикаментозних препаратів та багатьох видів психоактивних речовин.

Також можлива прискорена детоксикація. Така послуга, як ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД, УБОД) у Рівному, також надається спеціалістами наркологічного центру МАА. Процедура триває 6-9 годин. Пацієнта занурюють у глибокий сон і вводять блокатори опіатів.

Також для прискорення виведення наркотиків із організму застосовується форсований діурез, який називають промиванням крові. Завдяки цьому у нирках посилюється фільтрація і з організму виводяться як наркотичні речовини, і продукти їх розпаду.

Детоксикація організму після наркотиків у Рівному проводиться як у стаціонарі, так і вдома. Вибираючи між цими варіантами, враховуйте, що у клініці медики мають більше можливостей для покращення стану хворого.

Щоб дізнатися всі деталі про те, як проходить детоксикація після наркотиків у МАА (Рівне), зв’яжіться з нами за телефоном: +380966774343

Вартість детоксикації

План лікування наркоманії призначається лікарем після огляду пацієнта та збирання повної інформації про розвиток його залежності. Тому назвати точну вартість лікування без візиту до клініки дуже складно. Ціни на окремі процедури можна побачити тут.

Детоксикація від наркотиків та її ціна у Рівному залежить від використовуваних препаратів та тривалості лікування. У кожному окремому випадку вона різна.

Якщо вас цікавлять подробиці УБОД та її вартість, усю необхідну інформацію ви можете уточнити у нашій клініці безкоштовно.

Військові дії в Україні значно усунули фокус уваги нашого життя. Але це не привід відкладати лікування. Питання збереження здоров’я та життя є першорядним за будь-яких обставин.

Поширені запитання

Скільки часу займає детоксикація наркотиків?

Тривалість часу, який необхідний для детоксикації від наркотиків, залежить від безлічі факторів, включаючи тип і кількість наркотиків, історію хвороби людини і тяжкість її залежності. Загалом детоксикація може тривати від кількох днів за кілька тижнів.

Чи можна провести детоксикацію у домашніх умовах?

Хоча можна пройти детоксикацію у домашніх умовах, це не рекомендується. Детокс може бути небезпечним та неприємним процесом, тому для забезпечення безпеки та комфорту людини необхідний професійний медичний контроль.

Чи однакова детоксикація для всіх наркотиків?

Ні, детоксикація відрізнається для кожного наркотику. Процес і симптоми відміни варіюються залежно від типу наркотику, що використовується, і унікальної ситуації людини. Важливо звернутися до професійного медичного співробітника, щоб забезпечити максимально безпечний та ефективний процес.

Що відбувається після детоксикації наркотиків?

Після детоксикації людину зазвичай направляють на подальше лікування, таке як реабілітація або терапія. Це допомагає усунути основні причини вживання наркотиків та надає людині інструменти, необхідні для підтримання тверезості та запобігання вживанню наркотиків у майбутньому.

Опубліковано: 13-02-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

    Наші сертифікати

    ВСІ СЕРТИФІКАТИ

    Наші партнери

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити