Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Зняття наркотичної ломки у Рівному

Перебуваючи у стані абстинентного синдрому, наркоман зазнає настільки сильних мук, що “просто перетерпіти” їх без наркотику чи медичної допомоги неможливо. Слабкість, судоми, нудота, лихоманка – лише деякі симптоми ломки. У такій ситуації прийняти дозу – це означає посилити залежність, звернутися до нарколога – зробити перший крок до лікування. При цьому зняти ломку у наркомана народними методами – найгірше, що може спасти на думку. По-перше, це є небезпечним для життя залежного, по-друге, це – втрата часу. Зняття наркотичної ломки у Рівному на високому професійному рівні проводиться у клініці МАА.

Зняття наркотичної ломки рівне

Зняття ломки в стаціонарі та вдома

Від виду наркотику та тривалості його прийому залежить і тяжкість симптомів ломки. Найсильніші муки викликає залежність від героїну. Так як стан наркомана може бути вкрай важким, нарколог може вжити термінових заходів вдома. Але з огляду на те, що введення медичних препаратів для полегшення стану залежного вимагає контролю з боку медпрацівника, госпіталізація до стаціонару клініки дозволяє проводити більше ефективних процедур.

До того ж, після виведення наркомана із тяжкого стану вдома йому нічого не заважає прийняти наркотик знову замість призначених ліків. У клініці він знаходиться під постійним наглядом і навіть за великого бажання у нього немає фізичної можливості отримати дозу.

Фахівці МАА проводять зняття наркотичної ломки вдома в Рівному якісно та сучасними препаратами. До початку процедури медпрацівник обов’язково збирає інформацію про всі нюанси перебігу залежності: які наркотики вживає хворий, як довго це триває, які проблеми зі здоров’ям тощо.

Зняття метадонової ломки

Особливість ломки від метадону полягає в тому, що гостра фаза може тривати цілий місяць. При цьому фізичні страждання найсильніші. Для їхнього полегшення рекомендується детоксикація в клінічних умовах або ультрашвидку детоксикацію. Зняття ломки від метадону у Рівному ефективно проводиться у клініці МАА. Починається вона із детоксикації, потім проводиться реабілітація. Пацієнту потрібно бути готовим до того, що на відновлення режиму сну та харчування потрібно не менше місяця.

Зняття героїнової ломки

Ломка при залежності від героїну також одна з найважчих. Цей наркотик пов’язується з рецепторами, які відповідають за придушення болю, але після ейфорії наркоман відчуває дуже сильний біль. Проходить героїнова ломка у кілька етапів, кожному з яких характерні свої симптоми.

 1. Через 8-10 годин після відміни наркотику спостерігаються перепади настрою, дратівливість, чхання, сльозогінність, розширення зіниць.
 2. Через 30-36 годин виникає слабкість, пітливість, біль у суглобах, судоми, наркомана кидає то в жар, то в холод.
 3. Через 40-48 годин посилюється слиновиділення, чхання, з’являється свербіж у місцях введення наркотику, розвивається безсоння, зіниці слабо реагують на світло.
 4. Через три доби починається фаза, яка може тривати до 10 днів. У наркомана падає температура тіла, темніє і стає сухою шкіра, слизові, людина відчуває спрагу, починаються проблеми із сечовипусканням.

Усе це супроводжується відмовою від їжі, оскільки біль завдає навіть рух щелепами. В результаті наркоман сильно втрачає у вазі та після періоду ломки дуже виснажений як фізично, так і психологічно.

Зняття героїнової ломки (Рівне) вдома можливе лише в тому випадку, якщо стаж наркомана не перевищує двох місяців. В інших випадках потрібна госпіталізація.

Незважаючи на військовий стан в Україні, клініка МАА надає послуги з лікування наркотичної залежності в стаціонарі з дотриманням усіх заходів безпеки.

Поширені запитання

Що таке наркотична ломка?

На наркотичну ломку можна звернути увагу, коли людина перестає вживати наркотики і починає відчувати фізичні та психічні симптоми, пов’язані зі скасуванням прийому речовини.

Які симптоми наркотичної ломки?

Симптоми наркотичної ломки можуть включати тривогу, депресію, дратівливість, втрату апетиту, головний біль, нудоту, блювання, діарею, судоми, пітливість, тремтіння та інші.

Як зняти наркотичну ломку вдома?

Зняття наркотичної ломки вдома може бути небезпечним, оскільки деякі симптоми можуть бути серйозними та вимагати медичного спостереження. Однак, якщо лікування вдома неминуче, можна спробувати використати деякі методи полегшення симптомів, такі як воду, спокійні дихальні вправи, вживання їжі та відпочинок.

Як відбувається зняття наркотичної ломки у стаціонарі?

Зняття наркотичної ломки в стаціонарі може включати медичну детоксикацію, лікарську терапію для полегшення симптомів, психологічну підтримку і реабілітаційну програму.

Опубліковано: 07-03-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

  Наші сертифікати

  ВСІ СЕРТИФІКАТИ

  Наші партнери

  Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити