Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Наркологічна клініка в Рівному

МАА понад 10 років бореться з наркоманією і на початок 2023 року пропонує свої послуги з лікування наркотичної залежності майже у всіх обласних центрах України. Наркологічна клініка у м. Рівне для успішного лікування залежностей використовує сучасні методи та обладнання, а також багаторічний досвід роботи. Всі спеціалісти центру постійно підвищують свій рівень кваліфікації та готові надати ефективну допомогу у найважчих випадках залежності від наркотиків.

Наркодиспансер приймає на лікування пацієнтів різного віку, статі та будь-яким “стажем” вживання наркотиків. У МАА шлях до здорового життя знаходять навіть ті, хто неодноразово і безуспішно проходив лікування наркозалежності. Ми маємо дуже високий відсоток одужання і прагнемо того, щоб кожен наш пацієнт ніколи не повертався до наркотиків.

ннаркологічна клініка рівне

 

 

Методи лікування залежностей у наркоцентрі

Залежність – це не слабкість характеру. Це – хвороба, яка виникає під впливом різних факторів: генетичної схильності, оточення та психологічних проблем. Незалежно від того, що викликає залежність – алкоголь, наркотики, азартні ігри – лікувати необхідно те, що підштовхує людину до них. Наркодиспансер у місті Рівне лікує всі види залежності.

Що необхідно знати перед початком лікування?

  1. Неможливо позбавити людину від залежності лише медикаментами.
  1. Лікування наркозалежності – це комплекс методів, які мають відновити фізичний та психоемоційний стан хворого.

У МАА для боротьби з залежністю від наркотиків (алкоголю, ігр) використовуються медикаментозні, психологічні методики та гіпноз. Для цього наркоцентр має всю необхідну базу та висококваліфікований персонал.

Очищення організму (детоксикація) є підготовчим етапом до основної лікування. Медики призначають план лікування для кожного пацієнта індивідуально. Це обумовлено тим, що у кожному випадку наркозалежності є свої особливості: стан пацієнта, тривалість прийому, вид наркотиків, наявність хронічних захворювань тощо. Тому самолікування у боротьбі з наркоманією неможливе. Метод, який підходить одному пацієнту, може бути неефективним для іншого.

Люди, які вважають, що можуть кинути вживати алкоголь або наркотики самостійно і у будь-який момент, припускаються помилки і дають хворобі можливість закріпитися. Друга помилка – шукати вихід за допомогою народних способів та “ходити по бабках”. Третя – сподіватися, що проблема вирішиться “підшивкою” чи гіпнозом. Всі ці методи діють лише у комплексі з іншими.

Послуги у реабілітаційному центрі у Рівному

Звернутися у реабілітаційний центр (Рівне) і отримати кваліфіковану допомогу можна з будь-яким видом залежності. Сьогодні їх існує дуже багато. Розвиток технологій, на жаль, має і негативні моменти. Окрім наркоманії, алкоголізму та ігроманії, у МАА сьогодні також лікують залежність або відмову від їжі, сексоголизм, залежність від роботи, телефону, кредитування тощо.

Якщо ви підозрюєте у себе наявні залежності, варто якнайшвидше звернутися до лікарів. Вони або підтвердять діагноз або спростують ваші побоювання.

Центр реабілітації наркоманії також надає послуги з ресоціалізації – адаптації людини після реабілітації. Це означає, що після лікування в клініці, колишній наркоман отримує допомогу для подальшого налагодження життя без штучних замінників емоцій.

Необхідність вирішувати поточні труднощі та брати відповідальність за свої дії для людини із залежністю може стати надто складним випробуванням. Тому наші пацієнти отримують допомогу і підтримку спеціалістів центру і після курсу лікування.

наркологічна клініка рівне

Вартість лікування наркозалежності в нашій клініці

Війна в Україні завдала великого удару по економіці та фінансовому стану українців. Але МАА доклала максимум зусиль для того, щоб лікування наркоманії тривало і у воєнний час. Адже вчасне надання медичної допомоги може врятувати тисячі життів. Не зволікайте, звертайтеся у наркологічний центр, ціна у м. Рівне доступна кожному пацієнту. Рання діагностика прискорює одужання і дозволяє зекономити кошти на лікуванні. Вартість послуг стартує від 10 000 грн, що значно менше, ніж наркомани витрачають на задоволення своєї залежності. А чим більше часу буде втрачено, тим більше фінансів вимагатиме лікування.

Реабілітаційний центр для наркоманів МАА – це не звичайна лікарня з депресивною обстановкою, а комфортний заклад, де кожен пацієнт знаходить підтримку та розуміння.

Поширені запитання

Як проходить лікування в наркологічній клініці?

Лікування, як правило, включає комбінацію методів лікування, включаючи індивідуальні та групові консультації, поведінкову терапію та медикаментозне лікування. Точний курс лікування залежатиме від конкретних потреб людини та тяжкості її залежності.

Скільки зазвичай триває лікування в наркологічній клініці?

Тривалість лікування залежить від людини та тяжкості її залежності, але зазвичай вона становить від кількох тижнів до кількох місяців. Щоб запобігти рецидиву, часто рекомендується подальше лікування та підтримка.

Чи є детоксикація частиною лікувального процесу?

Так, детоксикація часто є першим кроком у процесі лікування в наркологічному диспансері. Метою детоксикації є безпечне лікування симптомів абстиненції та підготовка людини до подальшого лікування.

Опубліковано: 30-01-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

    Наші сертифікати

    ВСІ СЕРТИФІКАТИ

    Наші партнери

    Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити