Рівненський філіал МАА
Цілодобово Цілодобово
Замовити консультацію
Гаряча лінія

Кодування від алкоголю в Рівному

Вилікувати алкоголізм тільки кодуванням не можна, так само як і лікувати хворого, коли він перебуває в нетверезому стані. Працювати над усуненням причини алкогольної залежності можна розпочинати лише після припинення прийому спиртного та відновлення фізичного стану пацієнта. Якщо він не може відмовитися від алкоголю самостійно навіть на якийсь час, наркологи використовують такий метод як кодування. У клініці МАА кодування від алкоголю у Рівному проводиться за різними методиками. Яку з них обрати у тому чи іншому випадку хвороби, лікар визначає, з індивідуальних особливостей пацієнта.

Закодувати алкоголіка можна за допомогою медпрепаратів, гіпнозу, акупунктури та інших способів впливу на центральну нервову систему. Їхнє спільне завдання – викликати байдужість до спиртного.

кодировка от алкоголя ровно

Підготовка та етапи кодування

Якщо говорити про ідеальні умови:

 1. Кодування краще проводити за згодою хворого. Але в житті, як правило, алкоголіки заперечують наявність проблеми та необхідність лікуватися. Тому підготовку до процедури необхідно розпочинати з розмови про те, чому вже час вживати заходів. Перед цим можна проконсультуватися з психологом, звернувшись до медичного центру, де проводиться кодування від алкоголізму в Рівному. Наші фахівці допоможуть правильно побудувати діалог та використати аргументи для позитивного результату.
 2. Кодування в стаціонарі дозволяє краще підготувати пацієнта до процедури, провести детоксикацію від токсинів, а головне – постійно стежити за його станом. Це важливо, тому що відмова від спиртного – серйозний стрес для організму, який звик до постійних “вливань”. Можливе загострення хронічних захворювань, збій роботи окремих органів. У клініці медики зможуть оперативно відреагувати на будь-які зміни у стані хворого. Також обрив запою – це випробування для психіки, яка сильно страждає внаслідок зловживання алкоголем.
 3. Кодування від алкоголізму вдома можливе, але поряд з анонімністю, яка приваблює багатьох людей, які страждають від алкоголю, має свої особливості. Оскільки перед проведенням процедури лікар-нарколог має оцінити стан здоров’я пацієнта, до його приїзду необхідно мати на руках результати аналізів. Це означає, що хворому доведеться складати аналізи в поліклініці самостійно. Це не завжди зручно і можливо, якщо людина, наприклад, перебуває у запої. У стаціонарі всі дослідження проводять відразу після госпіталізації хворого.

Методи кодування

Залежно від основного інструменту впливу серед багатьох існуючих розрізняють медикаментозні і психологічні методи. Кодування від алкоголю в Рівному в клініці МАА проводиться на основі методик обох груп. Головним чинником, на який орієнтуються лікарі, – це стан здоров’я пацієнта, особливості його психіки, наявність різних захворювань крім алкоголізму.

Наприклад, кодування за допомогою лікарських препаратів працює у хворих, які можуть протистояти спокусі випити самостійно. Зазвичай це можливо на перших етапах розвитку хвороби. Термін кодування залежить безпосередньо від терміну дії препарату.

Для ефективності кодування з допомогою психологічних методик обов’язковою умовою є згода хворого. Також враховується стабільність його психіки. Цей вид кодування має більше переваг. По-перше, ефект психологічних методів тримається значно довше. По-друге, після кодування хворий може відмовитись від спиртного сам.

У разі коли для кодування використовуються медичні препарати, є ймовірність, що людина повернеться до алкогольної залежності знову. Це пов’язано з тим, що причина його хвороби не усувається, а лише тимчасово блокується.

Вартість кодування алкоголізму

Підсумкова сума за процедуру кодування формується з таких основних пунктів:

 • вартості використовуваних препаратів;
 • призначених процедур;
 • тривалість перебування в клініці, якщо послуги надаються в клініці.

Ефективність кодування від алкоголю та ціна (Рівне) цієї процедури в клініці МАА має ідеальне співвідношення: за демократичною ціною ви отримуєте комплекс усіх необхідних процедур, сучасні ліки та обслуговування вищого рівня. Щоб вартість кодування не стала неприємним сюрпризом, звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів за телефоном чи безпосередньо у клініці. Так ви зможете спрогнозувати орієнтовну суму та підготуватися до процедури.

Для того, щоб кожна людина, яка потребує допомоги, могла отримати лікування навіть в умовах війни, ми розробили різні варіанти оплати. Не пропустіть свій шанс на здорове життя і будьте певні – ми знайдемо рішення навіть у найважчому випадку хвороби.

Поширені запитання

Що таке кодування від алкоголю?

Кодування від алкоголю – це процедура, при якій в організм вводяться препарати, що блокують ефекти алкоголю та усувають бажання його вживати.

Які препарати використовують для кодування від алкоголю?

Для кодування від алкоголю можуть використовуватись різні препарати, включаючи дисульфірам, нальтрексон, акампрозат та ін.

Як діють препарати під час кодування від алкоголю?

Препарати, що використовуються під час кодування від алкоголю, впливають на механізми обробки алкоголю в організмі, викликаючи неприємні фізичні та психологічні реакції при його вживанні.

Як довго триває ефект кодування алкоголізму?

Тривалість ефекту кодування від алкоголю може бути різною залежно від вибраного препарату та індивідуальних особливостей організму, але зазвичай він триває від кількох місяців до кількох років.

Опубліковано: 16-05-2023

/ 5.

ЯКЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

  Наші сертифікати

  ВСІ СЕРТИФІКАТИ

  Наші партнери

  Kyivstar Подзвонити Vodafone Подзвонити